KONST / Litografier / Färglitografi 14114207
*
nr 1411 4207
Färglitografi
Alain Renoux. Signerad, numrerad 126/175. Bildmått: 31x61cm, yttermått inklusive ram: 56x83cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 augusti 2021
kl 20:46:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/8 18:27:45
1
300 kr
16/8 18:35:02
2
400 kr
16/8 20:08:19
3
600 kr
16/8 20:35:08
4
600 kr
16/8 20:35:08
3
600 kr (Budbetjänt)
16/8 20:37:31
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain renoux bildmått: 31x61cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1411 4207
Färglitografi
Alain Renoux. Signerad, numrerad 126/175. Bildmått: 31x61cm, yttermått inklusive ram: 56x83cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 augusti 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/8 18:27:45 | 1 | 300 kr |
16/8 18:35:02 | 2 | 400 kr |
16/8 20:08:19 | 3 | 600 kr |
16/8 20:35:08 | 4 | 600 kr |
16/8 20:35:08 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
16/8 20:37:31 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain renoux bildmått: 31x61cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15